LEOPARK w Centrum Handlowym Bonarka

Sala zabaw LEOPARK w Centrum Handlowym Bonarka to największa sala zabaw w Krakowie. Ogromne zjeżdżalnie, strefa armatek pneumatycznych, tor kartingowy strefa profesjonalnych trampolin oraz wiele innych atrakcji. U nas nie ma miejsca na nudę!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną bezpieczną strefę malucha, wyposażoną w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki. Została ona przygotowana w taki sposób, aby mogły się w niej bawić nawet najmłodsze dzieci.

Nasze centrum rozrywki zostało zaprojektowane tak, by umożliwić wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Nic nie sprawia większej radości jak wspólny zjazd na zjeżdżalni, wyścigi na motocyklach lub bitwa na armatki pneumatyczne. Zapraszamy także do kawiarenki, w której można spędzić czas pełen relaksu, przy aromatycznej kawie i smakołykach. Rodzice mogą także pozostawić dziecko, pod okiem wykwalifikowanego personelu i bez obaw wybrać się na zakupy po galerii.

Centra zabaw dla dzieci LEOPARK - najwyższa jakość i bezpieczeństwo

LEOPARK to sieć najnowocześniejszych, najwyższej jakości, najbezpieczniejszych sal zabaw dla dzieci. Nasze place posiadają najnowocześniejsze wyposażenie na polskim rynku, dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie. Od lat współpracujemy z międzynarodową grupą ELI, w Polsce reprezentowaną przez spółkę PLAYDAY.

Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV) co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Nasze place przechodzą odbiór techniczny i regularne kontrole, wykonywane przez niemiecką firmę VDH. VDH (Verband Deutscher Hallenspielplätze) od 2004 roku, nadzoruje i wspiera operatorów wewnętrznych sal zabaw w całej Europie (w szczególności Niemcy, Szwajcaria, Austria). To ponad 400 sal zabaw i ponad 27 mln odwiedzających rocznie.

Nasza misja - zdrowy ruch i rozwój fizyczny

Centra zabaw LEOPARK są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wielu od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę i stanowić doskonałą alternatywę dla gier komputerowych. Dzieci kochają zjazdy z wysokich zjeżdżalni, skoki na ogromnych trampolinach, wyścigi na motocyklach i wspinanie po laborancie pełnym przeszkód. Naszym celem jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę!